single

Powrót do « Wydarzenia

Czerwiec 2017

28 czerwca

Jemenowi trzeba pomóc.

Już dawno trzeba było pomóc.
Biedni na ogół nie mają przyjaciół.
Więc o Jemen nikt się nie upomni.
My jako organizacja nie raz usłyszeliśmy, że jesteśmy nikim albo niczym. I w takich sytuacjach nie boimy się śmieszności. Bo wszystko, co uda się zrobić i pozyskać dla Jemenu to zawsze będzie więcej, niż jest teraz. Bo teraz nie ma nic. Polska Jemenowi nie pomaga.
Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Czytasz to przypadkiem i chcesz dołączyć? Dzwoń lub pisz.

21 czerwca

Podziękowanie za ostatnio ofiarowaną przez nasze Stowarzyszenie pomoc dla Afganistanu, rozdysponowaną przez Polski Kontyngent Wojskowy (PKW Afganistan RSM).

1 czerwca

Dzień Dziecka – każdego dziecka – nawet tego, którego nie znasz, a które wielu rzeczy potrzebuje, bo właściwie niczego nie ma. Prezentem mogą być przybory szkolne, nawet pojedyncze długopisy. Odzież, niepotrzebny słownik języka angielskiego. Rozpoczynamy zbiórkę dziś, bo jeszcze trochę musimy poczekać na najbliższe transporty. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zebrane rzeczy trafią na pewno do Kosowa, część być może do Sarajewa i Afganistanu (książki). Książki w języku polskim i inne dary, które z różnych powodów nie będą mogły być wysłane za granicę, trafią do ośrodków MOPS w Polsce. Dziękujemy za zainteresowanie. Aby przekazać zebrane rzeczy, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej, umówimy się na odbiór.

 

 

 

 

 

Nasi Partnerzy