single

Powrót do « Wydarzenia

Październik 2017

27 października

A to zdjęcia z porannego załadunku – szafy, krzesła, ubrania i artykuły piśmiennicze już w drodze do Bośni
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w wysyłkę!

Ogromnie dziękujemy sześciu żołnierzom z 10psam – czyli 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego. Nie wtargalibyśmy sami dziesięciu ponad dwóch metrowych szaf ciężarówkę. W życiu nie wydobylibyśmy ich z wąskich krętych piwnic Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów – który bardzo pozdrawiamy przy okazji. Dziękować będziemy jeszcze nie raz. Wszystko mknie już do Bydgoszczy do 1BLog, a potem dalej do PKW EUFOR.

 

26 października

Dziś bardzo nietypowo. Na Foksal dziesięć pudeł – dwa to przybory szkolne, osiem to odzież i pościel. Drugie zdjęcie to nie bałagan po pakowaniu, tylko tektura, którą będziemy opatulać meble jutro rano. Meble jako wyposażenie dla szkół w Bośni. Niektóre szkoły bez żadnego wsparcia nawet od lat siedemdziesiątych.
Wszystkim zaangażowanym w tę wysyłkę bardzo dziękujemy.
Reszta pakowania jutro.

 

 

11 października

Update: zbiórka trwa do 26 października. Jeśli ktoś jest w stanie nam pomóc, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Lista potrzeb na zdjęciach poniżej.

Poniżej publikujemy wykaz potrzeb w instytucjach ukierunkowanych na pomoc humanitarną w polskiej strefie odpowiedzialności w Bośni i Hercegowinie. Osoby, które mogą pomóc w gromadzeniu darów serdecznie zapraszamy do kontaktu

Nasi Partnerzy