single

Powrót do « Wydarzenia

Luty 2018

25 lutego

Trzy rodzaje piłek, razem osiemnaście – w tej chwili jeszcze na Foksal, a już za chwilę w Bośni. W najbiedniejszych szkołach w Doboju. Wierzymy w siłę sportu, który może z człowieka wydobyć to, co najlepsze. Piłki dostaliśmy wczoraj z Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Serdecznie dziękujemy. Również pozdrawiamy Biuro Edukacji, które przekierowało nasza prośbę tam, gdzie trzeba. Zdjęcie autorstwa Foksalowej Jogini Asi – dziękujemy

21 lutego

Tak wyglądało przekazanie pomocy w Bośni i Hercegowinie przez żołnierzy z PKW EUFOR. Dary zostały dostarczone do szkół podstawowych i lokalnych organizacji pozarządowych w Doboju.
Wszystkim zaangażowanym w wysyłkę serdecznie dziękujemy!

   

 

8 lutego

A to zdjęcia z transportu mebli dla PKW EUFOR

Dzięki inicjatywie dowódcy PKW EUFOR ALTHEA przy współpracy z władzami samorządowymi Zbąszynka, dyrektorem IKEA Industry Poland oraz Stowarzyszeniem Szkoły dla Pokoju w ramach pomocy humanitarnej do Bośni zostaną przekazane dary. Żołnierze #17WBZ wsparli akcje podczas transportu w kraju.

 

2 lutego

Kolejna partia mebli już za chwilę mknie do PKW EUFOR – żeby trafić do szkół potrzebujących pomocy wszelkiej. Mocno pozdrawiamy Zbąszynek – to Wasze/nasze meble wyposażą kolejne szkoły. Do tego transportu dojdzie pięć szaf, które nie zmieściły się poprzednio. Szafy z demobilu w UOKiK – jak zawsze dziękujemy i pozdrawiamy. Mega szacun dla Agencji Celnej MMPJ Bydgoszcz – dla Pani Ewy i Pani Barbary – bez Was tego transportu by nie było. Wszystkich zaangażowanych w tę wysyłkę pozdrawiamy ciepło.

 

 

Nasi Partnerzy