single

Powrót do « Wydarzenia

Listopad 2018

21 listopada

Otrzymaliśmy podziękowanie od PKW EUFOR. Wszystkich zaangażowanych w wysyłkę serdecznie pozdrawiamy. Ogromnie dziękujemy Agencji Celnej MMPJ w Bydgoszczy.

17 listopada

W Aslam na północy ludzie nadal jedzą liście winorośli. Nasza/Wasza pomoc dotarła do wielu rodzin, ale te zapasy już się kończą. Taki standardowy koszyk wystarcza na miesiąc – ratuje osiem osób przed śmiercią głodową przez miesiąc. Nasi jemeńscy partnerzy z MonaRelief szykują się do kolejnej wyprawy do Hadżdży. Tym razem chcą wesprzeć tysiąc rodzin. Bardzo prosimy o udostępnianie tej wiadomości. Chcecie pomóc? Piszcie do nas. Macie znajomych w mediach? przekazujcie im te informacje – zdjęcia, które zamieszczamy dzisiaj, pochodzą z poprzedniego wydawania żywności – widać naszą nazwę i logo.

 

10 listopada

Przeogromnie dziękujemy Agencji Celnej MMPJ Transport&Logistics w Bydgoszczy za wspaniałą pomoc. Kolejny raz błyskawiczne wsparcie i wszystko mknie już do PKW EUFOR do Bośni. Bardzo dziękujemy za życzliwość i cierpliwość. Mocno pozdrawiamy Panią Ewę, Panią Barbarę i Panią Klaudię.

2 listopada 

Zdjęcie tej siedmioletniej dziewczynki obiegło świat kilka dni temu. Amal zmarła wczoraj – zmarła wyniszczona przez głód, zaledwie kilka kilometrów od najbliższego szpitala.
Jemen AD 2018 – Jemen, kraj, w którym dziesięcioletnie dziecko waży osiem kilogramów.
Chcesz pomóc, choćby doraźnie? Napisz do nas.
https://www.nytimes.com/…/yemen-starvation-amal-hussain.html

 

Nasi Partnerzy