single

Powrót do « Wydarzenia

Kwiecień 2019

5 kwietnia 2019

Tym razem także odrobina soczewicy – oprócz tego, co zwykle, czyli mąki, cukru, ryżu, oleju i mleka w proszku -dla każdej z pięćdziesięciu pięciu rodzin w Sanie. Wszystkim Darczyńcom ogromnie dziękujemy. Bardzo prosimy o udostępniania tej wiadomości, bo Jemen bardzo potrzebuje pomocy. Dziękujemy TOK FM za czas antenowy dla Jemenu.

Dziś także malutka wysyłka do Bośni i Kosowa. Dwa trzydziestokilogramowe pudła przyborów szkolnych trafią do tamtejszych szkół. Przeogromnie dziękujemy Agencji Celnej MMPJ w Bydgoszczy za błyskawiczną pomoc i pełne zrozumienie specyfiki sytuacji.

 

3 kwietnia 2019

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na naszą działalność.

Nie mamy biura i nigdy nie mieliśmy. Wszystko, co otrzymujemy, przekazujemy potrzebującym.
Bo mamy czym się dzielić. Nie spadają na nas bomby, nie ma tu głodu ani epidemii cholery. Czasem brakuje na ZUS czy czynsz, ale przeżyć można.
Dla osiemdziesięciu procent ludzi na świecie to, co mamy – nawet mając niewiele – jest niewyobrażalne.
Pomagamy w Afganistanie, Kosowie, Bośni, a ten rok, to przede wszystkim pomoc głodującym w Jemenie.

Jeśli macie pytania przed przekazaniem swojego 1%,  jesteśmy do dyspozycji – zakładka Kontakt na , Facebook/Messenger, Twitter w każdej formie – 

Nasze wszystkie raporty na stronie głównej www.szkolydlapokoju.pl

Nas może uwiarygodnić zakładka Rekomendacje na www.szkolydlapokoju.pl – podziękowania od prawie wszystkich dowódców polskich kontyngentów w Afganistanie, od wielu w Kosowie i Bośni.

Nasi Partnerzy