single

Powrót do « Wydarzenia

Lipiec 2019

29 lipca

Czasem pieniądze to życie. Kupione na miesiąc. Taka przedpłata, jak w telefonie, z którego możemy przez miesiąc korzystać. Przesłaliśmy właśnie do Jemenu 1500 EURO (nieco ponad 6500PLN). To ponad 50 koszyków żywności. I znów to samo pytanie – jak wybierać, gdy wokół setki tysięcy potrzebują pomocy i nie mają nic do jedzenia? Wszystkim Darczyńcom bardzo dziękujemy. Opłata za przelew zagraniczny, jak zawsze, nie obciążyła rachunku Stowarzyszenia.

19 lipca

O Jemenie mówimy i piszemy wszędzie, gdzie tylko możemy. Zawsze jesteśmy wdzięczni za miejsce i czas antenowy. Tym razem dziękujemy Radiu Wnet. Zamieszczamy nowy tekst o Jemenie z Kuriera Wnet. Tekst, jak zawsze, nieaktualny. Bo każdy dzień to nowe ofiary. Ludzie w Jemenie giną codziennie. Bardzo prosimy o udostępnianie tej wiadomości i załączonego tekstu.

 

 

2 lipca

Nasze przybory szkolne już w Bośni. Czekamy na więcej informacji i zapowiedziany tekst na stronie Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Wszystkich zaangażowanych w tę wysyłkę mocno pozdrawiamy. Wszystkich wspierających Jemen zapewniamy, że to wszystko, co jest przeznaczone na pomoc w Jemenie, do Jemenu trafia.

Nasi Partnerzy