single

Powrót do « Wydarzenia

Luty 2020

21 lutego

Niebawem pora składania rozliczeń rocznych. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nikomu nie chcemy niczego zabierać. Chcemy dotrzeć do tych osób, które jeszcze nie przekazują 1% podatku żadnej organizacji. Nie mamy biura, żadnych kosztów biurowych. Wszyscy w Stowarzyszeniu jesteśmy wolontariuszami. Zapraszamy do współpracy.

 

20 lutego

W Jemenie jest coraz trudniej i coraz trudniej jest też pomagać – pisaliśmy o tym wcześniej. Przedwczoraj przesłaliśmy do MonaRelief 1500 euro na koszyki żywności dla ponad pięćdziesięciu rodzin na obrzeżach Sany. Większość z tych osób jest całkowicie zdana na pomoc zewnętrzną – taką jak nasza, czyli Wasza. Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy. Nie ma wpłat zbyt małych. To wszystko się zbiera na koncie i tworzy z czasem większą całość.

Druga dobra wiadomość – mamy laptop dla sierocińca dla dziewczynek w południowym Libanie. To nie tylko laptop, ale i ogromna porcja zaufania. Pan Sebastian usłyszał o nas w audycji radiowej i przekazał swój półtoraroczny laptop dziewczynkom z sierocińca. Wysyłka do Libanu w połowie marca. Wszelkie materiały piśmienne/przybory szkolne jak zawsze na wagę złota. Jeśli macie coś do przekazania/chcecie zrobić zbiórkę wśród znajomych etc. piszcie – Facebook/Messenger, Twitter, beata.blaszczyk@szkolydlapokoju.pl

 

Nasi Partnerzy